Választott nehézség: Könnyű

Brandyben áztatott sült libamáj

Fogás:
Értékelés: (5 / 5)

Nem csak a máj boros, hanem az ára is, viszont nagyon finom, fejedelmi étel. Lilahagymával és fehér kenyérrel ettem.

Tovább

Kókuszos kocka Marcsitól

Értékelés: (4.2 / 5)

Ezt a töltött kockát nagyon szereti a családom, sokat készítem a gyerekeknek. Kiváló vendégváró gyors sütemény. Csináltam egy fordulatot és ...

Tovább

Borzas hús kapros túróval

Fogás: Cimkék: ,
Értékelés: (5 / 5)

Tejföllel, sajttal már készítettem, de így kaprosan is nagyon finom volt. Ajánlom mindenkinek egy könnyed ebédre.

Tovább

Andalúz gazpacho

Fogás:
Értékelés: (5 / 5)

Kánikulában kiváló étel, nem kell a meleg konyhában órákat eltölteni, jól behűtve hűsítő, s nem utolsó sorban egy vitaminbomba.

Tovább

Baconba tekert csirkemáj hagymás krumplipürével

Fogás:
Értékelés: (5 / 5)

Ki szereti még a csirkemájat? Én imádom, főleg így baconba tekerve. Nagyon finom!

Tovább

Háromízű palacsintás rétes

Értékelés: (3 / 5)

Egyszerre rétes és palacsinta, ezért különleges a következő desszert recept. Ezt a kis csavart mindenki szeretni fogja.

Tovább

Őszibarackos pite

Értékelés: (5 / 5)

A gyümölcsökkel készült sütiket nagyon szeretjük. Ez az egyik kedvenc, bármilyen gyümölccsel készíthető.

Tovább

Túrós-rántott palacsinta vanília öntettel

Fogás: Cimkék: ,
Értékelés: (5 / 5)

Nagyon szeretjük a palacsintákat mindenféle töltelékkel. Most rántott formában készítettem, a siker nem maradt el.

Tovább

Hamis túrós

Értékelés: (4.7 / 5)

Ismerőseimnél kóstoltam, finomnak találtam:)Tésztát kb 1 órát tegyük hűtőben, én nem tettem és a teteje nem volt szépen szelhető.

Tovább

Kapros-tejszínes tökfőzelék

Fogás:
Értékelés: (5 / 5)

A kertünkben véletlenszerűen nőtt óriás tök első terméséből készült. Sült párizsit és tükörtojást készítettem mellé. A hagymát és a fokhagymát ...

Tovább

Hóstyai borda recept

Értékelés: (5 / 5)

Aki a lecsót szereti annak ezt az ételt ajánlom elkészítésre. Rizzsel és sült burgonyával tálalom.

Tovább

Túrós csusza másként

Értékelés: (5 / 5)

Egy kicsit változtattam rajta, de így is nagyon finom lett. A tésztát sós-olajos vízben kifőzöm.

Tovább