Választott nehézség: Könnyű

Ír Bailey’s krémtorta

Fogás: Cimkék: , ,
Értékelés: (5 / 5)

Ki gondolta volna, hogy a Bailey's nem csak feles pohárban néz ki jól!. :) Garantáltan a következő torta recept is ...

Tovább

Chilis forró csoki

Fogás: Cimkék:
Értékelés: (5 / 5)

Amikor hidegre vált az idő egyre többet vágyunk a meleg ételekre, italokra. Olyankor sokkal több meleg teát, levest kortyolgatunk. Ki ...

Tovább

Sonkás-paprikás rántotta

Fogás:
Értékelés: (5 / 5)

Egyre többet készítek reggelire villás fogást, főleg hétvégente kívánjuk a meleg ételt. Egy kicsit hasonlít a parasztreggelire.

Tovább

Flaming Lamborghini

Fogás: Cimkék: ,
Értékelés: (5 / 5)

Van olyan ahol fahéjat dobnak rá, máshol pedig zöld Chartreuse-vel helyettesítik. Ez most egy tejszínes változat.

Tovább

Töltött cukkini

Értékelés: (4.7 / 5)

Ha van otthon cukkinink, akkor az újdonság kedvéért kóstoljuk meg ezt a töltött finomságot. Tényleges érdemes elkészíteni és kipróbálni!

Tovább

Lamborghini koktél

Fogás: Cimkék:
Értékelés: (5 / 5)

Az egyik külföldi szórakozóhelyen egy táncikálós buli alkalmával ismerkedtem meg ezzel a koktéllal.

Tovább

Fokhagymás burgonya

Értékelés: (5 / 5)

Fogyaszthatjuk köretként, de önmagában is nagyon finom. Szeretem, hogy jó hagymás és fűszeres.

Tovább

Áfonyás-citromos szelet

Fogás:
Értékelés: (4 / 5)

Ez a sütemény iszonyatosan jól néz ki, nem igaz? Mikor ráakadtam az interneten egyszerűen muszáj volt elkészítenem.

Tovább

Gyömbéres sütőtök leves

Fogás: Cimkék:
Értékelés: (5 / 5)

Halloween-ra nem csak édességeket, de finom leveseket is készíthetünk tökből. Nálunk minden évben ott van az asztalon.

Tovább

Parmezános krumpli

Fogás:
Értékelés: (3.7 / 5)

A következő krumpli köretet egy kis sajttal bolondítjuk meg. Szerintem finom kiegészítése lehet grill vagy sült húsoknak.

Tovább

Lady M koktél

Fogás: Cimkék:
Értékelés: (5 / 5)

Nagyon finom vaníliafagylaltos, dinnyelikőrös ital, amit a lányok imádni fognak.

Tovább

Paradicsomos zöldborsófőzelék

Értékelés: (5 / 5)

Állagra jó volt és az ízre se volt panasz. Aki még nem kóstolta az szerintem próbálja ki.

Tovább