Választott nehézség: Könnyű

Mese almás

Fogás: Cimkék: , ,
Értékelés: (3.7 / 5)

Ez egy igazi Mese almás. Megéri kipróbálni. Mi sok almával, cukorral, fahéjjal szeretjük, de lehet mazsolát is belerakni.

Tovább

Kávés Pillecukor

Értékelés: (5 / 5)

Egy műsorban találkoztam ezzel az egyszerű pillecukor elkészítésével, nem annyira bonyolult.

Tovább

Hurka és kolbász baconos krumplival

Fogás:
Értékelés: (5 / 5)

A jó kis disznótoros, de szeretem is azt. A hurka és a kolbász mellé baconos krumplikat sütöttem. Ha tudnátok, milyen ...

Tovább

Főtt csülök mustárral

Fogás: Cimkék:
Értékelés: (5 / 5)

Vettem szép nagy csülköket, amit később megfőztem. Annyira finom volt az illata, hogy mustárral, majonézes tormával és jó nagy fehér ...

Tovább

Gyors szőlőtorta

Értékelés: (4.3 / 5)

Gyors és mutatós finomság a túró és a gyümölcs szerelmeseinek. Könnyű édesség egy kiadós ebéd után.

Tovább

Jókai bableves

Fogás: , Cimkék: ,
Értékelés: (5 / 5)

Egy igazán kiadós leves, kedvenc füstölt húsainkkal megrakva. Ideális bármilyen kelt tésztás finomság "előhírnökeként" vagy friss kenyérrel főételként

Tovább

Kakasleves sok zöldséggel

Fogás:
Értékelés: (5 / 5)

Kaptam egy szép nagy kakast, amiből finom levest készítettem sok zöldséggel és cérnametélttel.

Tovább

Omelette Italiana

Fogás:
Értékelés: (5 / 5)

Olasz omlett olasz módra. Ezzel kezdeni a napot az egyik legjobb választás. Én imádom!

Tovább

Fokhagymás-krémsajtos töltött csirkemell

Értékelés: (4.5 / 5)

Készíthetjük tormás krémsajttal is! Kipróbáltam és nagyon finom!

Tovább

Kakaós rózsa csiga, kelesztés nélkül

Értékelés: (5 / 5)

Kelesztés nélküli csigácskák, azaz rózsacsigák, muffin formában sütve :) Puha és finom, na és gyorsan megvan!

Tovább

Vaníliafagylalt vodkával és meggyel

Fogás:
Értékelés: (5 / 5)

Ki mondta azt, hogy a fagyit nem lehet még feltúrbózni?! :) Vettem vaníliafagylaltot és egy kevés extrával kiegészítettem.

Tovább

Sörös füstölt csülök Pékné módra

Fogás:
Értékelés: (5 / 5)

Ez aztán a finom étel, meg is nyaltam mind a 10 ujjamat utána! Sörrel bitang jó lett! :)

Tovább